!_2235550_0282

نام شرکت :   يونيليور ايران
نام تجاري :   لوکس، سیگنال - سان سیلک
سال تاسيس :   1382
نام مدير عامل :   آقای محمد مصطفي سعيد
آدرس :   قزوين ، شهر صنعتي البرز، خيابان ابوريحان كدپستي : 3431944893
تلفن :   7-2235543-0282
فاکس :   2223292 - 0282
پست الکترونيک :    
آدرس وب :    
محصولات :  
 • انواع شامپو
   
 • خمير دندان
   
 • صابون
   
 •    

  لیست تفصیلی محصولات

  تاريخچه تشكيل شركت يوني ليور

  در سال 1930 از ادغام دو شركت مارگارين يوني ( Margarine Unie ) و لور برادرز ال . تي . دي ( Lever Brothers L.T.D ) شركتي تشكيل شد كه تركيبي از دو اسم را برخود داشت و بنام Unilever نامگذاري گرديد .
  شركت اولي هلندي و در كار توليد روغن و شركت دومي انگليسي و توليد كننده صابون     ( sun light ) بود . در ابتدا ، هدف آنها از ادغام دو شركت ، كاهش هزينه هاي مالياتي و استفاده از منافع توليدي و بازار مشترك بود ، اما اين مشاركت به تولد بزرگترين شركت چند مليتي در امر بهداشتي ، آرايشي و غذائي انجاميد .
  شركت هلندي مارگارين سازي فراتر از مرزهاي كشورش صاحب نام بود زيرا در سال 1917 از بهم پيوستن چندين شركت كوچك روغن خوراكي پاي به ميدان بزرگترها گذاشته بود و شركت انگليسي Lever هم از سال 1885 تأسيس شده بود كه در سال 1917     شبكه اي از توليد مواد غذائي و كنسرو جات را در كنار توليد انبوهي از صابون حمام در اختيار داشت و يوني ليور كه تجربيات و بازار و سرمايه هر دو شركت را يكجا جمع كرده بود ، به سرعت تا 40 شركت اروپائي . آمريكاي لاتين گسترش يافت و طيف وسيعي از كالاهاي مصرفي را به خانواده ها عرضه كرد .
  در دهه 1940 شركت يوني ليور به دو شركت مادر تفكيك شد كه دفتر مركزي اولي بنام Unilever PLC در لندن مستقر گرديد و دومي بنام Unilever N.V در روتردام هلند مركزيت يافت ، اما هر دو شركت داراي شخصيت حقوقي به هم پيوسته و سهامداران و مديران مشترك مي باشند ، بگونه اي كه ضمن هدفمندي و جهت گيري يكسان ، هركدام به بازار و محصولات متمايزي هم وابستگي دارند و هركدام حوزه اي از اروپا و كل جهان را پوشش مي دهند .

  محصولات عمده و برندهاي يوني ليور
  شركت يوني ليور براي تغيير سازماندهي مالي و جلوگيري از پراكندگي اسامي محصولات خود و كاهش هزينه هاي تبليغاتي و ايجاد تمركز در توجهات مشتريان ، تعداد ماركهاي شناخته شده خود را از 1600 به 400 نام معروف در سال 2000 كاهش داد . اين اقدام منجر به دسته بندي محصولات مطابق با خواست و سليقه مشتريان جزء و توليد و توزيع ماركهاي جهاني مطابق با نيازهاي بومي و محلي گرديد .
  محصولات يوني ليور در سه گروه عمده شامل ‹‹ كالاهاي مصرفي خانوار ›› ، ‹‹ مواد اوليه شيميائي و غير شيميائي›› و ‹‹ صنايع سلولزي و محصولا كشاورزي ›› تقسيم مي شود كه ‹‹كالاهاي مصرفي خانوار ›› به دو گروه ‹‹ آرايشي- بهداشتي ›› و ‹‹ غذائي ›› قابل تفكيك است :
  محصولات آرايشي بهداشتي
  اسامي اين گروه كالا كه بعضاً توزيع منطقه اي دارند ، فراتر از حوصله اين گزارش است ، بنابراين به برندهاي اصلي يوني ليور اكتفا مي كنيم :
  1- پودرها و مايعات لباسشوئي : Omo  - Wisk – Surf – Uptra Surf – ALL -  Rim – Ala -  Sunprogress Radiant ( پودر ماشين ظرفشوئي )
  2- صابونهاي آرايشي بهداشتي Pond's – Dove – lux
  3- پاك كننده هاي جانبي ( سفيد كننده – جرم گير – شيشه شور و... : Pond's – Domestos – Cif
  4- نرم كننده هاي لباس : Unispark – Sunggle – Easy Iron – Comfort
  5- محصولات بهداشتي دهان و دندان : Mentadent – Signal – Close UP Zhonghua
  6- انواع شامپوها و ژل مو : Selective – Salon – Sunsilk- Organies – Timotei – Thermasilk
  7- محصولات بهداشتي پوست : Vaseline – Pond's
  8- اسپري بدن Axe – Sure – Impules
  9- انواع دئودورانت هاي Degree – Lux – Axe- Rexona – Sure
  10-انواع عطريات و ادوكلن ها : Calvin Klein- Faberge – Brut Meson Chrooty